Jdi na obsah Jdi na menu
 Divoké Kmeny Starý vzhled(ten nahoře)
V divokých kmenoch jsou tři základní suroviny:-dřevo -hlína -železo.
K uvhování surovin je potřeba skladiště ().
Ke schování je potřeba postavi skrýš().
Je tam taky rozmenzí budov a vojáků.každý voják nebo budova zabírá několik selského dvoru.Když se zaplní je nutné ho zvětšit.Je označen pravém horním rohu panáčkem ().
Útok poznáte že v pravém horním rohu vedle selského dvoru jsou skřížené meče()
(Napsal Martin s vlastní skušenosti)
Ritter

Hra Divoké Kmeny je bezplatná onlinová hra na bázi prohlížeče(Browser). Není potřeba instalace žádného programu. Takže můžeš tuto hru hrát na jakémkoliv počítači s připojením na internet. Kmeny se hrají v době raného středověku. Každý hráč je vůdce jedné malé vesnice, kterou má přivést ke slávě a moci. S tvou pomocí bude z počátku malá vesnička větší a větší, počet obyvatelstva se bude zvětšovat, produkce se bude stupňovat a obchodům se bude čím dál více dařit. Ale nejen vlastní vesnice roste, v tvém okolí jsou další vesnice jiných hráčů, kteří usilují také o moc. Budou rekrutovat vojsko, opevňovat vesnice a divocí sekerníci budou řádit, rabovat a plenit. Postupem času poznáš jiné hráče, s kterými se můžete spojit a založit Kmen, nebo se k nějakému přidat. Tvá vesnice bude pomalu nabývat na síle, zlepší se výcvik jednotek a tvá s počátku malá vesnička, bude brzy dobývat jiné Kmeny....

Budova


Na začátku je důležité, aby si nejdříve vybudoval vesnici. K dispozici je patnáct budov které můžeš postavit, avšak ze začátku je jich pouze sedm. Ty zbývající jsou k dispozici, až když jsou základní budovy postavené.

Výstavba budovy je náročná na suroviny, které jsou automaticky produkovány dřevorubci, železným dolem a hliněným dolem i za stavu, když jsi offline. Mimo surovin, potřebuješ pro novou budovu také dostatek obyvatel. Ty dosáhneš tím, že zvýšíš stupeň stavby u selského dvora. Zvýšení stupně stavby trvá ze začátku ca. 20minut, za každý stupeň. Později se však doba stavby protáhne.


Kontakt s jinými hráči


Také ve tvém okolí budou potupně vznikat nové vesnice, jiných on-line hráčů. Základní myšlenkou Kmenů je komunikace a spojení hráčů. Někteří se budou pokoušet ně vydrancovat, avšak jiní s tebou budou obchodovat a najdeš u nich podporu. Je velice důležité, abys hned ze začátku poznal co nejvíce lidí, s kterými pak založíš Kmen. Budou ti pomáhat v obraně, obchodovat s tebou a dozvíš se od nich pár tipů a triků.

Obchod


Tržiště nabízí možnost, obchodovat s jinými hráči, se kterými si třeba ještě nekomunikoval. Můžeš zde přijímat nabídky od neznámých, nebo sám nabízet obchody jiným. Doplníš chybějící suroviny tím, že je vyměníš za vlastní postradatelné zboží, s jinými hráči. A zrovna na počátku hry ti toto ušetří spoustu času.

BojVe hře „Divoké Kmeny“ hrají Boje a války, důležitou roli. Existuje devět různých jednotek, s odlišnou sílou. Jednotky se rekrutují v kasárnách, stájích i v dílnách a k tomu jsou potřeba různé suroviny a čas. Boje se odehrávají vždy ve vesnicích. Jednotky útočníka a jednotky obránce srovnají svoje síly. Důvody k napadení jsou plenění surovin, špionáže, zlost, a na konec převzetí cizích vesnic.


Založ vesnici,
staň se členem kmene
pomoz přátelům

bojuj s nepřáteli!


 

Ritter

» Nyní bezplatně přihlásit! «

Nyní bezplatně přihlásit! 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PROGRAM pro hráče

(acantophis, 22. 5. 2010 9:01)

Zdarec,
našel jsem na netu program, kterej je fakt super - počítá časy vytvoření jednotek, kolik se za určitý čas vytvoří jednotek a tak... však se mrkněte sami - ukázka funkce tohoto programu je i ve videu. Dá se to i od tamtud stáhnout. Ta adresa je:
http://nevhodne.nazory.cz/zajimavosti_programy-divoke_kmeny.php
Díky této hře můžu efektivněj vyrábět jednotky, páč vím, kolik jich za určitej čas stihnu a vyberu ty nejoptimálnější...